FAQ

Najčastejšie otázky od našich klientov

Botulotoxín

Ide o produkt baktérie Clotridium botulinum.

Injekčne sa vpravuje do mimických svalov, malými tenkými ihličkami. Používa sa na odstránenie mimických vrások, na odstránenie potenia, odbúranie tikov a stuhnutosti a taktiež zmiernenie migrenióznych bolestí hlavy.

Nie, ak trpíte nervovosvalovými ochoreniami, máte poruchy zrážania krvi, užívate celkovo niektoré druhy liekov. Aplikuje sa v čase úplného zdravia, bez prítomného herpesu na tvári alebo akýchkoľvek zápalov pokožky. Nedoporučuje sa aplikácia tehotným ženám a dojčiacim mamičkám.

Ide skutočne o rýchly zákrok trvajúci od 5 - 15 minút, minimálne bolestivý, ako malé „včeličky“.

Áno, absolútne bez problémov. Miesto vpichu môže byť len mierne červené s drobnou modrinou. Make-up je možné si naniesť 2 hodinky po aplikácii.

Áno: 4 hodiny po aplikácii nie je dovolené si ľahnúť, predkláňať sa, 2 dni sa nedoporučuje cvičiť, piť alkohol, letieť lietadlom a navštíviť saunu, 10 dní neabsolvovať profesionálne kozmetické ošetrenie a masáž tváre, do dvoch týždňov sa nedoporučuje otehotnieť

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová prirodzená zložka pokožky. Je polysacharid, tvorený z opakujúcich sa podjednotiek N-acetylglukozamínu a kyseliny glukurónovej. Nachádza sa v celom organizme, najviac v koži, vo vnútrokĺbovom priestore a v sklovci oka. Má unikátne vlastnosti hygroskopické, viskoelastické, dokáže pohltiť tisícnásobné množstvo vody.

Používajú sa zosieťované a nezosieťované gély. Zosieťovanie je proces, pri ktorom sa z tekutého gélu stáva viskoelastický. Gély majú rôznu hustotu, ktorá je presne určená na každú špecifickú oblasť aplikácie.

Nedoporučuje sa aplikácia tehotným a dojčiacim ženám, deťom. Nesmie sa aplikovať ak trpíme autoimunitným ochorením, deficitom imunitného systému, akútnym zápalom a ak máme známu precitlivenosť na niektorú zložku produktu (napr. Lidocain). Nedoporučujem aplikovať pri neliečenom zápale ďasien, infekcii zubov alebo pri neliečenom abscese zuba.

Môže byť začervenalá, jemne opuchnutá. Môže sa objaviť modrina, svrbenie, jemná bolesť v mieste pichu.

Nie je vhodné športovať, letieť lietadlom a piť alkohol 2 dni po aplikácii. 2 týždne po aplikácii sa nedoporučuje absolvovať zubné ošetrenie, pobyt na prudkom slnku, návšteva sauny a masáž tváre. 12 hodín po aplikácii nepoužívať makeup.

Mezoterapia

Je to metóda, pri ktorej sa do pokožky jemnými vpichmi aplikujú účinné látky. Každá pokožka si vyžaduje niečo iné, preto je úžasná možnosť voľby ,nakombinovať si individuálne najúčinnejšie zložky ako sú vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, kyselinu hyalurónovú.

Kombinácia látok je dokonalým dopingom pre pleť, dodá pružnosť, lesk, pevnosť, hydratáciu a celkovo výživu pokožky.

Pol roka.

Ak chceme dosiahnuť trvácnejší efekt, doporučuje sa aplikácia 3x za sebou v 2 týždňových intervaloch. Aplikácia 1x ročne je ideálna na prevenciu a udržiavanie stavu pleti.

Áno, môže byť jemne bolestivá na dotyk, červená, jemne podráždená, môžu byť prítomné drobné modrinky.

Na druhý deň po aplikácii.

V deň zákroku sa treba vyhýbať fyzickej námahe, prudkému slnku, saune a neabsolvovať masáž a iné ošetrenia na tvár.

Diamantová dermabrázia

Mikrodermabrázia je bezbolestná metóda ošetrovania pokožky špeciálnou diamantovou koncovkou pod vysokým tlakom. Po jemnom odstránení povrchových buniek pokožky dochádza k zvýšenej tvorbe nových buniek.

Regulované odstraňovanie odumretých kožných buniek, rýchlejšie vstrebávanie aplikovaných kozmetických prípravkov do pokožky, posilnenie obranyschopnosti kože.

Zväčšené póry, milie, jazvy, drsná šupinatá pokožka, strie, suchá koža, farebné škvrny, akné, omladenie pleti.

Pri opálenej pokožke, po chirurgických zákrokoch, pri bakteriálnej alebo vírusovej infekcii, pri herpese.

Pokožka je jemne začervenaná, jemne dotykovo citlivá, môžeme vnímať jemné svrbenie. Stav trvá maximálne 24 hodín.

Ozonizér

Prístroj sa používa pri očistení aknóznej a seboroickej pleti. Má antiseptické a dezinfekčné účinky priamo na pokožku. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie pokožky, vysušuje a dezinfikuje kožu. Prístroj vytvára veľké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár a automaticky sa zlepší prekrvenie. Túto vlastnosť využívame najmä pri probléme vypadávania vlasov.

Podráždená pokožka, vypadávanie vlasov, dezinfekcia pokožky, svrbenie, omrzliny, akné.

3x do týždňa 3 týždne za sebou ak riešime akné, mastnú pleť. Ak riešime vypadávanie vlasov 1x do týždňa 10-20 krát.

Galvanizácia

Galvanizácia je ošetrenie pokožky kontrolovaným galvanickým prúdom pomocou pozitívnych iónov a negatívnych iónov. Vplyvom galvanického prúdu sa koncentrácia iónov modifikuje, čo spôsobuje podráždenie kožných receptorov. Vďaka tomuto podráždeniu sa do nervového systému dostávajú impulzy, ktoré vedú k pozitívnym zmenám. Dochádza k rozšíreniu krvných ciev, k tvorbe dôležitých látok ako sú endorfíny, serotonín, heparín. V dôsledku týchto reakcií sa zlepšuje zásobovanie buniek, funkcia mazových žliaz, zvyšuje sa priepustnosť buniek a ich obranné funkcie.

Ak máme: ovisnutú a suchú pokožku, citlivú pokožku, jemné vrásky, rozšírené cievky, rozaceu, opuchy a tmavé kruhy pod očami, ochabnuté svalstvo tváre, neuralgie- bolesti tváre.

3x za sebou každé 2 týždne raz za pol roka, alebo 1x ročne podľa stavu pokožky.

Radiesse kolagénový stimulátor

Injekčná výplň vrások , ktorá funguje tak, že okamžite vyhladí vrásky, nerovnomernosti a dodá objem a v priebehu času začne stimulovať produkciu prirodzeného kolagénu v pleti.

Radiesse pôsobí v pokožke 1-3 roky, samozrejme záleží od veku, typu pleti, životného štýlu a metabolizmu.

Jedno ošetrení trvá približne 30min. Efekt je viditeľný okamžite po ošetrení.

Po aplikácii sa môžu vyskystnúť modrinky, jemný opuch, bolesť jemného charakteru.

Nenašli ste
čo ste hľadali?

Kontaktujte nás

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.