Procedúra

Galvanoterapia

Príprava na zákrok
0 minút
Dĺžka zákroku
20 - 45 minút
Dĺžka účinku
4 - 6 mesiacov
Galvanoterapia

Základná charakteristika

Galvanizácia je ošetrenie pokožky kontrolovaným galvanickým prúdom pomocou pozitívnych iónov a negatívnych iónov. Vplyvom galvanického prúdu sa koncentrácia iónov modifikuje, čo spôsobuje podráždenie kožných receptorov. Vďaka tomuto podráždeniu sa do nervového systému dostávajú impulzy, ktoré vedú k pozitívnym zmenám. Dochádza k rozšíreniu krvných ciev, k tvorbe dôležitých látok ako sú endorfíny, serotonin, heparín. V dôsledku týchto reakcií sa zlepšuje zásobovanie buniek, funkcia mazových žliaz, zvyšuje sa priepustnosť buniek a ich obranné funkcie.

Cenník zákroku

Galvanoterapia - tvár - 30 minút
40 €
Galvanoterapia - krk - 20 minút
25 €
Galvanoterapia - tvár, krk, dekolt - 45 minút
60 €

Časté otázky

Galvanizácia je ošetrenie pokožky kontrolovaným galvanickým prúdom pomocou pozitívnych iónov a negatívnych iónov. Vplyvom galvanického prúdu sa koncentrácia iónov modifikuje, čo spôsobuje podráždenie kožných receptorov. Vďaka tomuto podráždeniu sa do nervového systému dostávajú impulzy, ktoré vedú k pozitívnym zmenám. Dochádza k rozšíreniu krvných ciev, k tvorbe dôležitých látok ako sú endorfíny, serotonín, heparín. V dôsledku týchto reakcií sa zlepšuje zásobovanie buniek, funkcia mazových žliaz, zvyšuje sa priepustnosť buniek a ich obranné funkcie.

Ak máme: ovisnutú a suchú pokožku, citlivú pokožku, jemné vrásky, rozšírené cievky, rozaceu, opuchy a tmavé kruhy pod očami, ochabnuté svalstvo tváre, neuralgie- bolesti tváre.

3x za sebou každé 2 týždne raz za pol roka, alebo 1x ročne podľa stavu pokožky.

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.