Procedúra

HArmonyCa

Príprava na zákrok
0 minút
Dĺžka zákroku
10 - 30 minút
20230218_100616

Základná charakteristika

HArmonyCa je nová, moderná, hybridná dermálna výplň s dvojitým účinkom.

Kyselina hyaluronova –HA dodáva okamžitý objem, a hydroxyapatit vápenatý-CaHA zaistí trvalú stimuláciu kolagénu v pokožke. Vďaka týmto dvom zložkám dosahujeme dlhotrvajúci liftingový efekt.

Výplň aplikujeme kanylou do laterálnych častí tváre, kde je potrebné doplniť elasticitu a objem. Po aplikácii je pleť vypnutá, viditeľne plnšia, kontúrovaná s vyhladenými vráskami a prirodzeným mladistvým výzorom.

Výplň HArmonyCa vyniká medzi ostatnými typmi výplní práve pre svoj jedinečný duálny efekt, ktorého účinok trvá až približne 18 mesiacov, kedy dlhodobo prebieha aktívna obnova štruktúry pleti s cieľom korigovať stratu objemu a kontúr mäkkých tkanív.

Ošetrenie je vhodné aj pre mladšie klientky, ako prevencia pred starnutím pleti, ale najmä pre ženy, ktorých pleť už javí známky starnutia, padá prirodzenou gravitáciou.

Cenník zákroku

Výplňový materiál HArmonyCa
1.25 ml / 
320€
Výplňový materiál HArmonyCa
2.50 ml / 
590€

Časté otázky

24 hodín sa vyhýbajte intenzívnemu cvičeniu alebo namáhaným činnostiam, nevystavujte tvár prudkému slnečnému žiareniu.

Po zákroku sa môže vyskytnúť začervenanie, ktoré mizne medzi 24-48h, opuch, mierna bolestivosť, pnutie, svrbenie. K bežným činnostiam sa môžeme vrátiť hneď po zákroku, obmedzujeme do 48 hodín cvičenie, saunovanie, slnečné lúče.

Materiál vždy aplikujeme na zdravú pokožku, bez zápalu, bez prítomného herpesu, v plnom zdraví organizmu.

HArmonyCA obsahuje 0.3 % hydrochlorid lidokainu, čo je anestetikum, ktoré zmierňuje bolesť počas ošetrenia.

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.