Procedúra

Kyselina Hyalurónová – Lifting krku a dekoltu

Príprava na zákrok
10 minút - lokálne znecitlivenie
Dĺžka zákroku
10 - 15 minút
Dĺžka účinku
6 - 12 mesiacov
Screenshot_20240426_182937_Gallery_cropped

Základná charakteristika

Lifting krku a dekoltu pomocou invazívne aplikovanej mezoterapie na báze kyseliny hyalurónovej, kedy sa hĺbkovo mení štruktúra vašej pokožky, dochádza k tvorbe podpornej siete, čím sa pokožka spevní a je odolnejšia voči vonkajším faktorom. Dochádza k hydratácii, rozjasneniu.

Cenník zákroku

Kyselina Hyalurónová - Lifting krku a dekoltu
140 €

Časté otázky

Kyselina hyalurónová prirodzená zložka pokožky. Je polysacharid, tvorený z opakujúcich sa podjednotiek N-acetylglukozamínu a kyseliny glukurónovej. Nachádza sa v celom organizme, najviac v koži, vo vnútrokĺbovom priestore a v sklovci oka. Má unikátne vlastnosti hygroskopické, viskoelastické, dokáže pohltiť tisícnásobné množstvo vody.

Používajú sa zosieťované a nezosieťované gély. Zosieťovanie je proces, pri ktorom sa z tekutého gélu stáva viskoelastický. Gély majú rôznu hustotu, ktorá je presne určená na každú špecifickú oblasť aplikácie.

Nedoporučuje sa aplikácia tehotným a dojčiacim ženám, deťom. Nesmie sa aplikovať ak trpíme autoimunitným ochorením, deficitom imunitného systému, akútnym zápalom a ak máme známu precitlivenosť na niektorú zložku produktu (napr. Lidocain). Nedoporučujem aplikovať pri neliečenom zápale ďasien, infekcii zubov alebo pri neliečenom abscese zuba.

Môže byť začervenalá, jemne opuchnutá. Môže sa objaviť modrina, svrbenie, jemná bolesť v mieste pichu.

Nie je vhodné športovať, letieť lietadlom a piť alkohol 2 dni po aplikácii. 2 týždne po aplikácii sa nedoporučuje absolvovať zubné ošetrenie, pobyt na prudkom slnku, návšteva sauny a masáž tváre. 12 hodín po aplikácii nepoužívať makeup.

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.