Procedúra

Mezoterapia – Injekčná aplikácia komplexu vitamínov a výživových zložiek

Príprava na zákrok
10 minút
Dĺžka zákroku
5 - 15 minút
Dĺžka účinku
1 rok
Opakovanie
Ak chceme dosiahnuť trvácnejší efekt, doporučuje sa aplikácia 3x za sebou v 2 týždňových intervaloch. Aplikácia 1x ročne je ideálna na prevenciu a udržiavanie stavu pleti.
Osetrenia-plet-2

Základná charakteristika

Injekčná aplikácia komplexu kyseliny hyalurónovej, vitamínov a výživných zložiek do pokožky. Po zákroku je pokožka zrefrešovaná, hydratovaná, zrovnomernená.

Cenník zákroku

Mezoterapia - Injekčná aplikácia komplexu, vitamínov a výživových zložiek
120 €

Časté otázky

Je to metóda, pri ktorej sa do pokožky jemnými vpichmi aplikujú účinné látky. Každá pokožka si vyžaduje niečo iné, preto je úžasná možnosť voľby, nakombinovať si individuálne najúčinnejšie zložky ako sú vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, kyselinu hyalurónovú.

Kombinácia látok je dokonalým dopingom pre pleť, dodá pružnosť, lesk, pevnosť, hydratáciu a celkovo výživu pokožky.

Pol roka.

Ak chceme dosiahnuť trvácnejší efekt, doporučuje sa aplikácia 3x za sebou v 2 týždňových intervaloch. Aplikácia 1x ročne je ideálna na prevenciu a udržiavanie stavu pleti.

Áno, absolútne bez problémov. Miesto vpichu môže byť len mierne červené s drobnou modrinou. Make-up je možné si naniesť 2 hodinky po aplikácii.

Na druhý deň po aplikácii.

V deň zákroku sa treba vyhýbať fyzickej námahe, prudkému slnku, saune a neabsolvovať masáž a iné ošetrenia na tvár.

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.