Procedúra

OxyGeneo

Príprava na zákrok
0 minút
Dĺžka zákroku
od 60 minút
Screenshot_20240426_180024_Samsung Internet_crop

Základná charakteristika

OxyGeneo je inovatívna technológia, ktorá naštartuje metabolizmus vašej pokožky. Technológia v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti, hĺbkovú infúziu účinných látok priamo do pokožky a navodenie novotvorby kolagénu.

Ak plánujete významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie OxyGeneo 1 deň pred tým a budete vyzerať úžasne.

Cenník zákroku

OxyGeneo – tvár
60 min / 
80€
OxyGeneo – tvár, krk, dekolt
90 min / 
100€

Časté otázky

Môže sa vykonávať počas celého roka, výsledky sú okamžite viditeľné. Je vhodné pre všetky typy pokožky a je bezbolestné.

1. TRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA – špeciálny druh svetla, ktorý dokonale bez poškodenia prehreje pokožku hlboko všetkými vrstvami a navodí novotvorbu kolagénu.

2. EXFOLIÁCIA - odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Pleť sa vyhladí, obnoví, pripraví na príjem živín a aktívnych látok.

3. INFÚZIA – pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Používame 2 typy kapsúl: kapsula pre omladenie a ako prevencia proti starnutiu a kapsula pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.

4. OKYSLIČENIE PLETI – OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti praskajú, zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík. Dochádza k zvýšeniu metabolizmu pokožky, dokonalému okysličeniu pokožky a intenzívnej absorbcii účinných látok.

Ak nás trápi ekzém, akútny zápal priamo na ošetrovanej pokožke a máme herpes labialis alebo rosaceu na tvári. Kontraindikáciou je aj tehotenstvo a kojenie.

Jemné začervenanie pokožky, ktoré sa behom jedného dňa stratí.

1x za 2 týždne, 3 ošetrenia, následne 1x do mesiaca alebo 1x za 6 mesiacov podľa typu pleti a očakávaného výsledku a riešeného problému.

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín