Procedúra

Injekčná lipolýza – PB SÉRUM MEDICAL MEDIUM

Príprava na zákrok
0 minút
Dĺžka zákroku
20 - 40 minút
Screenshot_20240426_182606_Gallery_cropped

Základná charakteristika

Inovatívne ošetrenie, ktoré využíva pôsobenie bioaktívnych enzýmov neživočíšneho pôvodu na redukciu lokálnych tukových ložísk na tvári a tele

Aktívne prípravky sú enzýmy prirodzene zastúpené v ľudskom tele, ktoré presne a bezpečne pôsobia na konkrétne cieľové tkanivá a účinne korigujú problémové partie. Pomocou enzýmov lipázy a kolagenázy dokážeme redukovať nahromadené tukové vankúšiky na tvári aj tele. Pridaná kolagenáza spôsobí, že tuk sa na ošetrených miestach už neobjaví a pokožka sa vypne. PB sérum MEDIUM – pomáha eliminovať aj nahromadenie tuku spojeného s fibrózou. Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženie objemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom.

Cenník zákroku

Injekčná lipolýza – PB SÉRUM MEDICAL MEDIUM
1x / 
310€
Injekčná lipolýza – PB SÉRUM MEDICAL MEDIUM (zvýhodnený balík)
3x / 
900€

Časté otázky

Zákrok je minimálne bolestivý. Enzymatický roztok sa aplikuje injekčne – tenkou ihlou viacerými vpichmi do príslušnej oblasti. Oblasť aplikácie je pred zákrokom schladená ľadom, alebo ošetrená anestetickým krémom.

TVÁR: vačky pod očami, previsy tzv.„sislíky“ v oblasti sánky, „dvojitá brada“ – podbradok
TELO: paže, brucho, pás, zadok, stehná (celulitída), kolená

Vzhľadom na to, že pri ošetrení dochádza k aktivácii enzymatického procesu, výsledok sa dostavuje postupne. V závislosti od typu problému a ošetrovanej lokality sa želaný efekt dostaví zvyčajne v priebehu 2-3 týždňov, kedy je doporučené veľa piť a tiež vyhýbať sa strave s vysokým obsahom tukov. Efekt injekčnej enzymoterapie v prípade redukcie tuku sa každým absolvovaným zákrokom sumuje a je ovplyvnený zdravým životným štýlom.

Pacient sa môže bezprostredne po ošetrení vrátiť do bežného života. Po aplikácii sa môže objaviť mierny opuch, začervenanie, pálenie alebo svrbenie ošetrovanej lokality .Tieto prejavy však najneskôr do troch dní po aplikácii vymiznú.

Pri ošetrení tváre sa odporúča 1-2 aplikácie. Je to veľmi individuálne v závislosti od riešeného problému.

Pri ošetrení tela sa odporúčajú 3 aplikácie za sebou v dvojtýždňových intervaloch.

Pre klientov, ktorí túžia po odstránení „tukových vankúšikov“ z problémových partií tváre a tela, kde nepomáha diéta ani cvičenie a hľadajú alternatívu chirurgického zákroku ( napr.liposukcie)

- osoby s akútnou herpetickou infekciou
- osoby s akútnymi zápalovými prejavmi v mieste aplikácie
- tehotné a dojčiace matky
- osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti
- osoby s ochoreniami obličiek a pečene

Recenzie klientov

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.