Novinka

Injekčná lipolýza – PB SÉRUM MEDICAL MEDIUM

Inovatívne ošetrenie, ktoré využíva pôsobenie bioaktívnych enzýmov neživočíšneho pôvodu na redukciu lokálnych tukových ložísk na tvári a tele.

Ako to funguje?

Aktívne prípravky sú enzýmy prirodzene zastúpené v ľudskom tele, ktoré presne a bezpečne pôsobia na konkrétne cieľové tkanivá a účinne korigujú problémové partie. Pomocou enzýmov lipázy a kolagenázy dokážeme redukovať nahromadené tukové vankúšiky na tvári aj tele. Pridaná kolagenáza spôsobí, že tuk sa na ošetrených miestach už neobjaví a pokožka sa vypne. PB sérum MEDIUM – pomáha eliminovať aj nahromadenie tuku spojeného s fibrózou. Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženie objemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom.

Ako prebieha aplikácia, je ošetrenie bolestivé?

Zákrok je minimálne bolestivý. Enzymatický roztok sa aplikuje injekčne – tenkou ihlou viacerými vpichmi do príslušnej oblasti. Oblasť aplikácie je pred zákrokom schladená ľadom, alebo ošetrená anestetickým krémom.

Na ktoré partie tváre a tela je ošetrenie určené?

TVÁR: vačky pod očami, previsy tzv.„sislíky“ v oblasti sánky, „dvojitá brada“ – podbradok

TELO: paže, brucho, pás, zadok, stehná (celulitída), kolená

Kedy sa dostaví efekt ošetrenia?

Vzhľadom na to, že pri ošetrení dochádza k aktivácii enzymatického procesu, výsledok sa dostavuje postupne. V závislosti od typu problému a ošetrovanej lokality sa želaný efekt dostaví zvyčajne v priebehu 2-3 týždňov, kedy je doporučené veľa piť a tiež vyhýbať sa strave s vysokým obsahom tukov. Efekt injekčnej enzymoterapie v prípade redukcie tuku sa každým absolvovaným zákrokom sumuje a je ovplyvnený zdravým životným štýlom.

Sú po ošetrení nejaké obmedzenia?

Pacient sa môže bezprostredne po ošetrení vrátiť do bežného života. Po aplikácii sa môže objaviť mierny opuch, začervenanie, pálenie alebo svrbenie ošetrovanej lokality .Tieto prejavy však najneskôr do troch dní po aplikácii vymiznú.

Je potrebné ošetrenie opakovať?

Pri ošetrení tváre sa odporúča 1-2 aplikácie. Je to veľmi individuálne v závislosti od riešeného problému.

Pri ošetrení tela sa odporúčajú 3 aplikácie za sebou v dvojtýždňových intervaloch.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Pre klientov, ktorí túžia po odstránení „tukových vankúšikov“ z problémových partií tváre a tela, kde nepomáha diéta ani cvičenie a hľadajú alternatívu chirurgického zákroku (napr.liposukcie)

Kto by ošetrenie nemal absolvovať?

– osoby s akútnou herpetickou infekciou
– osoby s akútnymi zápalovými prejavmi v mieste aplikácie
– tehotné a dojčiace matky
– osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti
– osoby s ochoreniami obličiek a pečene

Aká je cena ošetrenia?

Cena jedného ošetrenia je 310€
Pri zakúpení zvýhodneného balíka troch ošetrení je cena 900€

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.