Novinka

SkinPen®Precision – medicínsky microneedling

Doprajte svojej pleti skutočnú remodeláciu! SkinPen®Precision je prístroj na medicínske mikroihličkovanie, ktorý v koži precízne vytvára dočasné mikroskopické poranenia a tak v nej vyvoláva prirodzený proces hojenia.

O prístroji SkinPen® Precision

e to technologicky najvyspelejší prístroj na remodeláciu kože, navrhnutý a vyrábaný v USA. Ako prvý získal americký certifikát FDA pre protokol medicínskeho microneedlingu. Každý rok získava množstvo ocenení na prestížnych súťažiach v oblasti estetickej medicíny. Je uznávaný pre klinické štúdie, ktoré potvrdzujú jeho účinnosť a bezpečnosť. SkinPen Precision® je populárnyaj medzi celebritami ako Victoria Beckham a často spomínaný v medzinárodných médiách.

Na celom svete už ošetrenie podstúpili 3 milióny pacientov a podľa výsledkov klinickej štúdie by až 90 % klientov odporučilo ošetrenie svojim blízkym a známym.

Ako to funguje?

Týmto jednoduchým zásahom sa vo vašom tele naštartujú prirodzené regeneračné procesy a novotvorba kolagénu a elastínu. Koža sa stáva pevnejšou a nadobúda zdravší a mladistvejší vzhľad.

Ošetrenie tak preukázateľne zlepšuje vzhľad týchto nedokonalostí pleti:
jazvy po akné;
jazvy po chirurgických zákrokoch;
jemné línie a vrásky;
rozšírené póry;
strie;
poruchy pigmentácie.

Aké oblasti sú vhodné pre ošetrenie?

Ošetrenie je vhodnéna tvár, krk, dekolt, chrbát rúk a tiež na rôzne časti tela.

Aký počet ošetrení je potrebný?

Počet ošetrení závisí od vašich individuálnych cieľov, no už po 1 návšteve získate svieži a zdravý vzhľad pleti a po 3 ošetreniach budú vrásky a jazvy po akné menej viditeľné. Odporúčaný interval medzinimisú 3 až 4 týždne.

Ako dlho trvá ošetrenie?

Ošetrenie trvá 30 až 60 minút v závislosti od ošetrovanej oblasti.

Ako ošetrenie prebieha a aká je doba zotavenia?

Najprv na ošetrovanú oblasť nanesieme znecitlivujúci krém. Následne kĺzavým pohybom prechádzame prístrojom po pokožke a mikroihličky v nej kontrolovane a precízne vytvárajúmilióny mikroporanení, ktoré v ošetrovanej oblasti vyvolávajúprirodzený reťazec procesu hojenia.

Počas ošetrenia sa nanesie na ošetrovanú oblasť hydratačný gél Lift HG, aby sme zabránili treniu pokožky a zvýšili váš komfort. Po ošetrení bude vaša pokožka začervenaná a podráždená, jej vzhľad bude podobný ako pri spálení od slnka. Na určitých miestach môžete pociťovať aj napätie a miernu citlivosť pokožky na dotyk. Tieto pocity sa výrazne zmiernia v priebehu niekoľkých hodín po absolvovaní ošetrenia. Počas nasledujúcich 24 – 48 hodín sa vzhľad pleti vráti do normálneho stavu.

Aké sú odporúčania pred a po ošetrení?

Po ošetrení SkinPen® Precision je dôležité udržiavať pokožku dobre hydratovanú. Mikroihličkovanie spôsobuje dočasné zvýšenie straty vody, takže udržiavaním hydratácie a ochranou pokožky počas tohto obdobia zlepšíte priebeh zotavovania.

1. Počas prvých 24 hodín po ošetrení používajte výlučnegél LiftHG, ktorý dostanete v rámci ošetrenia. Nenanášajte na pokožku žiadne inéproduktyvrátane produktov určených na čistenie pleti. Ak sa po ošetrení aplikujú produkty, ktoré nie sú preukázateľne bezpečné na použitie po mikroihličkovaní, môžu sa vyskytnúť neočakávané komplikácie. Pokožku môžete podľa potreby oplachovať chladnou vodou.

2. V deň ošetrenia sa striktne vyhýbajte slnečnému žiareniu, pretože nesmiete používať krém s ochranným faktorom. K jeho používaniu sa môžete vrátiť po 24 hodinách od ošetrenia. Vystavovanie sa slnečnému žiareniu minimalizujte až do uplynutia 72 hodín od ošetrenia.

3. Počas 72 hodín po ošetrení sa vyhýbajte namáhavému cvičeniu a nadmernému poteniu, pretože nadmerné prekrvenie alebo potenie môže spôsobiť nepríjemné pocity a podráždenie narušenej pokožky.

4. Počasprvého týždňa po ošetrení prístrojom SkinPen® Precision nepoužívajte produkty pre starostlivosť o pleť s aktívnymi účinnými látkami, ako sú retinoidy, vitamín C atď., aby ste minimalizovali riziko podráždenia.

Pre koho ošetrenie nie je vhodné?

Ošetrenie pomocou prístroja SkinPen® Precision by sa nemalo vykonávať u pacientov, ktorí:
– majú alergiu na nehrdzavejúcu oceľalebo anestetiká;
– sú tehotné alebo dojčiace ženy;
– v súčasnosti užívajú lieky s obsahom izotretinoínu (napríklad Isotretinoin Actavis);
– majú v ošetrovanej oblasti(ach) otvorené rany, vredy alebo podráždenú pokožku;
– majú hemoragickú (krvácavú) poruchu alebo hemostatickú (krvácavú) dysfunkciu;
– majú aktívnu rakovinu kože v ošetrovanej oblasti(ach).

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.