Novinka

Kyselina hyaluronová a jej vplyv na pokožku v prípravkoch

Kyselina hyaluronová je prirodzená substancia ľudského tela . Je hlavným polysacharidom v spojivovom tkanive v koži, nachádza sa aj v nervovom a epitelovom tkanive. Je mimoriadne dôležitou zložkou medzibunkovej hmoty, čím vytvára štrukturálnu podporu bunkám. Pozitívne pôsobí na všetky stránky kože, udržiava ju pevnú, pružnú, chránenú a regenerovanú a schopnosťou viazať vodu, ju udržiava krásne hydratovanú.

Produkcia kyseliny hyaluronovej

so stúpajúcim vekom klesá a jej molekuly sa postupne rozpadajú na menšie reťazce. To je jedna z príčin starnutia kože, keď pokožka stráca pružnosť, napätie, pevnosť, elasticitu, vznikajú a prehlbujú sa vrásky.

Kyselina hyaluronová

Má významne postavenie pri hojení rán, zápalových procesoch, je podporou v hojivých, reparačných procesoch.  Je významnou bariérou pre vírusy a baktérie, aktívne sa zapája do priebehu zápalových reakcií. Kyselina hyaluronová pôsobí v pleti silne antioxidačné a tým ju chráni pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Najmä pred UVB lúčmi.

Kyselina hyaluronová je vhodná na všetky typy pleti, už si len určiť správny a vhodný masťový základ podľa typu pleti. Ak máte mastnú alebo kombinovanú pleť, doporučujem si vybrať sérum, tekutý produkt s veľmi ľahkou textúrou, ktorý na pleti takmer necítite. Kyselina hyaluronová je veľmi jemná, preto je vhodná aj na veľmi citlivú pleť so sklonom ku začervenaniu. Pôsobí na pleť svojím prirodzeným  skladujúcim účinkom.

Príprava pokožky pred nanesením prípravku

Je dôležitá pre dosiahnutie želanej účinnosti. Pokožku treba dôkladne očistiť, odmastiť, odstrániť už skôr nanesené prípravky. Dokonale čistá pleť umožňuje lepší prienik molekúl kyseliny hyaluronovej do všetkých vrstiev pokožky.

Kyselina hyaluronová – „Fenomén“ estetickej medicíny

  • ZLEPŠUJE BARIÉROU FUNKCIU KOŽE
  • ZLEPŠUJE MECHANICKÉ VLASTNOSTI KOŽE ZVÝŠENÍM JEJ ELASTICITY
  • PÔSOBÍ PROTIZÁPALOVO
  • DOKONALE HLBOKO HYDRATUJE POKOŽKU VO VŠETKÝCH JEJ VRSTVÁCH
  • OCHRANA PRED OXIDATÍVNYM STRESOM
  • ZLEPŠUJE PRIRODZENÝ TURGOR KOŽE
  • MÁ REPARAČNÝ, OBNOVUJÚCI EFEKT

 

Objednajte si u nás termín už dnes.

Chcem objednať termín

Tento web používa súbory cookies – technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke cookies.